Sertifika
Çin ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Fujikura
Model numarası: AG206-050KPG
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: pazarlık edilebilir
Ambalaj bilgileri: Standart kutu
Teslim süresi: 3-5 çalışma günleri
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Yetenek temini: 1000 adet/ay
Açıklama
Ölçüm Aralığı: 0–50 kPa (yaklaşık 7,25 psi) Kesinlik: ±%1,5 FS
Güç Kaynağı: 5.0 Vdc Çıkış: Analog voltaj
Vurgulamak:
Piezoresistif basınç sensörü tıbbi
minyatür gösterge basınç sensörü
garantili elektronik basınç sensörü
AG206-050KPG Basınç Sensörü Ölçer Basınç Tipi Piezodirençli Minyatürleştirme Tıbbi Cihazlara Uygun
Temel Özellikler
Yüksek Kararlılık: Geniş sıcaklık telafisi, düşük sapma, hassas ölçümler için uygundur.
Uyumlu Değiştirme: Kolay değiştirme için Fujikura XFGM/XFPM serisiyle uyumlu pin ve paket.
Tipik Uygulamalar
Tıbbi Ekipman (Vantilatörler, Kan Basıncı Monitörleri)
Endüstriyel Pnömatik Kontrol
Ev Aletleri ve Tüketici Elektroniği
Pille Çalışan Taşınabilir Cihazlar
Şartname:
Çalışma akımı ≤3mA (5V)
Sıcaklık telafisi 0~85°C; Çalışma sıcaklığı: -40~125°C
Tepki süresi ≤1 ms
Paket 6 pinli SMD, boyutlar 7×7×9,5 mm; basınç portu dikey, uzunluk 6 mm